3D Oyunlar


Yeni 3D Oyunlar

 1. xx 3D At Yarışı 3D At Yarışı At yarışından para kazananda çoktur kaybedende! Sen kazanacağına inanıyorsan gel şansını deneyelim :) Oyunu oynamak oldukça...
 2. xx Luffy.io Luffy.io Luffy.io, Agar.io benzeri güzel bir online oyun.Oyundaki amacımız diğer oyunları öldürmek, skor tablosundan puanınızı kontrol edebilirsiniz.
 3. xx 3D Gerçekçi Drift 3D Gerçekçi Drift Drift oyunlarını her araba hastası erkek sever.Bu oyun Unity teknolosiyle 3D grafikler kullanılarak hazırlanmış tatmin edici bir oyun.Oyundaki...
 4. xx Hordes.io (Online Kılıç Kalkan) Hordes.io (Online Kılıç Kalkan) Oyun çok eğlenceli bir io oyunu! Oyunda iki takım var, önce takımınızı daha sonra klasmanı seçip oyuna girin.İyi eğlenceler.
 5. xx Lego Volkan Lego Volkan Lego oyununa hoşgeldiniz.Lego dünyasında macera seni bekliyor! İlk görevimiz zaman bitmeden mouse ile Z çizmek, iyi eğlenceler.
 6. xx 3D Dağda Kamyonet Sürme 3D Dağda Kamyonet Sürme Kamyonet severleri mutlu edecek,güzel bir oyunla karşınızdayız.3D grafiklerle hazırlanmış bu eğlenceli oyunda kamyonu offroadda...
 7. xx İp Atlama İp Atlama Kaktüse ip atlatmak ister misiniz? Eğer ip kaktüse değerse,kaktüs ölecek.Mouse ile ipi çevirebilirsiniz.
 8. xx Kıza Bakma Kıza Bakma Genç adamı mouse ile kontrol ederek,kadının bacaklarına bak.Kadın kafasını çevirince bakmayı bırak yoksa yakalanırsın.
 9. xx Gerçek Otobüs Sürme Gerçek Otobüs Sürme 3D grafiklerle hazırlanmış enfes bir oyunla sizlerleyiz.Bölümü seçip oyuna başlayın,amacımız otobüsü park etmek.
 10. xx Extreme Drift Extreme Drift Extreme Drift adlı oyunumuz adından da anlaşılacağı gibi bir drift oyunu.Oyun 3D grafiklerle hazırlanmış ve güzel bir gerçekçiliğe ve...
 11. xx 3D Çılgın Motorcu 3D Çılgın Motorcu 3D Çılgın Motorcu oyunu yüklendikten sonra motorcunuzu W,A,S,D tuşları ile kontrol ederek en uzak mesafeye gitmeniz gerekiyor. Terk edilmiş bir...
 12. xx 3D Geyik Avcısı 3D Geyik Avcısı Geyik avlanma mevsimi açılmıştır. 3D geyik avcısı oyununda size verilen görevleri yerine getirebilmek için geyikleri avlamanız gerekiyor....

  En Güzel 3D Oyunlar

  Teknoloji ilerledi. Teknolojinin ilerlemesi de teknolojik araç ve gereçlerin geliştirilmesine, farklılaştırılmasına hatta çok daha iyilerin üretilmesine imkan tanıdı. Özellikle sinema, bilişim ve sağlık sektörüne inanılmaz derece katkı sağlayan teknoloji, bu bağlamda belki de günümüzde ihtiyaç duyduğumuz her şeyin üretilmesine ve konumlandırılmasına olanak sağladı. Dolayısıyla sinema sektörüne, filmlerin yapımına dahi gözle görülür bir fark katılmış bu fark seyirci ve izleyici potansiyeli olarakta yapımcılara ve yayıncılara geri dönmüştür. 

  3D Oyunlar Nasıl Oynanır

  Bu içerikler önceleri yayında oldukları boyutlardan farklılaşıp 3d boyutuna , yani 3 boyutlu hallerine transfer olup, beyaz perdede ve internet ortamında kitlelerle buluşmayı başarmıştır. Özellikle Avatar örneğinden yürüyecek olursak, Dünya’da ve ülkede örneği az rastlanır 3 boyutlu içeriklere ve bu içeriklerin yer aldığı oyunların oluşmasına zemin hazırlamıştır. 3D oyunları ile hem kitlelelerin ilgisini üzerlerinde toplamak hemde kar sağlamak amacıyla bolca bu tarz içeriklere yer veren kurum ve kuruluşlar güzel kazançlar sağlamış hemde ziyaretçilerine ve içerik kullanıcılarına keyifli dakikalar yaşatmışlardır. Günümüzde oyunlara olan ilgi, merak ve beğeni ile Dünya üzerinde gerçekleşen tüm oyun tabanlı faaliyetlerden haberdar olabiliyor, burada da o gelişmeleri eş zamanlı olarak takip edebiliyoruz.

  Dolayısıyla oyun dünyası içerisinde ne oluyorsa, anında ülkemizde ve çevremizde de geliştirildiğini görebiliyoruz. 3D oyunlar her ne kadar yurt dışında olduğu kadar ülkemizde gelişmiş ve tercih ediliyor olmasa dahi, tarayıcı tabanlı oyunların dışında neredeyse diğer tüm platformlarda karşımıza çıkmaktadır. Bu içerikler bizimde sitemizde sıklıkla yer vermeye çalıştığımız içerikler olmakla beraber, siz değerli kullanıcılarımıza ve oyuncularımıza sunmuş olduğumuz içeriklerdendir. Özellikle 3d oyunlar kategorimizde yer alan oyunlar, çocuklarımız ve gençlerimiz tarafından sıkça istenen, piyasa da örnekleri dahi bulunmayan ancak bizim imkanlarımız ile sizlere sunduğumuz son derece muhteşem oyunlardır.

  Reklam


  Popülerler